درباره ما

ما کی هستیم و کارماتوس چیکار میکنه؟

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند.

حال دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است.

هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند.

صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

درباره ما &Ndash; کارماتوس

کارماتوس

عبارت کارماتوس از دو کلمه کارمانیا و لوتوس برگرفته شده است.

کارمانیا (کار به معنی تلاش و سازندگی، و مانیا به معنی محل و مکان کسانی که در آن منطقه زندگی میکنند) یکی از نام های قدیم استان کرمان است.

لوتوس اسم گلی است که در فرهنگهای کهن مثل ایران، یونان و هند نماد و معانی متعددی دارد. نماد لوتوس در نقش و نگارهای تخت جمشید نیز به کرات به چشم می خورد. این گل نماد مذهب در تمدنهای قدیمی آسیایی و نماد اهورا در زردشت است. این گل به دلیل اینکه در باتلاق رشد می کند و آب آن را تصفیه به پاکی معروف است.

درباره ما &Ndash; کارماتوس

تیم کارماتوس به مدیریت آقای “علیرضا مؤذن زاده ” ، از سال 1398 فعالیت خود را آغاز نمود، و امروز در زمینه ی تولید و چاپ تیشرت، سویشرت، هودی، قاب موبایل، ماگ، کوسن، پرده پانچ ، رو تختی و..  با طرح های اختصاصی فعالیت میکند.

تمامی محصولات کارماتوس به صورت اختصاصی ارئه می شوند و سفارشات شما پس از ثبت، چاپ و برای شما ارسال می شود.

فروشگاه کارماتوس به نشانی اینترنتی karmatus.com دارای نماد اعتماد الکترونیکی و جواز اتحادیه کسب و کار های مجازی است و با شرکت “به پرداخت ملت” و شرکت پست جمهوری اسلامی ایران طرف قرارداد رسمی بوده، و تمامی سفارش ها به آدرس مشتری در هر جای ایران ارسال می شوند.

7944+ محصول با کیفیت

ما در کارماتوس سعی میکنیم محصولاتمان را بروز نگه داریم و جدید ترین محصولات بازار را ارئه دهیم

3763+ مشتری

تیم ما با ارائه پشتیبانی عالی و ارائه محصولات با کیفیت همیشه توانسته مشتریان وفادار خود را افزایش دهد

8527+ سفارش ارسال شده

سعی ما بر ارائه یک محصول با کیفیت است و خوشبختانه توانسته ایم رضایت مشتریان خود را افزایش دهیم

درباره ما &Ndash; کارماتوس